Tour Salon 2012

  • Opublikowany: 19 października 2012

Krynica Morska będzie miała swoje stoisko na targach Tour Salon w dniach 24-27.10 dzięki współpracy Urzędu Miasta z LOT i PROT.

Obsługę stoiska zapewni Sport Mega Marketing i Agencja ALFA.

Prosimy o dostarczanie materiałów do Urzędu Miasta w Krynicy Morskiej pok nr 13 (do Pana Konrada Mądrego)  lub do naszego biura w Czterech Porach Roku w Krynicy Morskiej przy ul.  Żeromskiego 6 do 22.10 włącznie.

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji w godz. 9-18 pod numerem telefonu 55 239 60 40 lub 608 500 588 

Targi TOUR SALON co roku gromadzą na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich wystawców z kilkudziesięciu krajów oraz wielotysięczną publiczność - zarówno profesjonalistów podczas dwóch pierwszych dni branżowych, jak i klientów indywidualnych, szukających pomysłów na ciekawe spędzanie wolnego czasu.

Targi są miejscem szerokiej prezentacji krajów, regionów, najnowszych ofert i atrakcji turystycznych, a także spotkań biznesowych i nawiązywania nowych kontaktów handlowych wśród przedstawicieli branży. TOUR SALON to również szereg szkoleń i konferencji poruszających tematykę branżową. To właśnie tutaj będzie można spotkać się z osobami decyzyjnymi z branży w jednym miejscu i czasie!

Targi TOUR SALON 2012 to nie tylko możliwość pokazania swojej oferty ogromnej liczbie zwiedzających. To również możliwość przedstawienia swojej firmy w licznych materiałach promocyjnych związanych z targami wykorzystując wszystkie kanały przekazu.