Minigolf - sport dla całej rodziny 03.09.2012

 

XIII Mistrzostwa Polski w Minigolfie, które odbyły się w miniony weekend w Krynicy Morskiej należy zaliczyć do bardzo udanych. Startowało około 30 zawodników w kategorii open o tytuł Mistrza Polski w Minigolfie. Dodatkowo zawodnicy klasyfikowani byli w trzech kategoriach: senior, mężczyźni, kobiety oraz dzieci do 12 roku życia. 
Nagrodami głównymi poza pucharami ufundowanymi przez Burmistrza Miasta Krynica Morska były telefony komórkowe (ufundowane przez firmę OLICON DELTA) oraz drobne gadżety ufundowane min. przez portal www.mierzeja.pl. 
Minigolf to bardzo przyjemny, rodzinny sport, pozwalający na relaks oraz gwarantujący ruch na świeżym powietrzu. Bardzo dużo ludzi myśli, że jest to elitarny i drogi sport wymagający od nas dużych zdolności. Te osoby mylą się i to bardzo. Bilet rodzinny dla 4 osobowej rodziny kosztuje 30 zł. Każdy gracz dostaje piłeczki, kije, nie gra na czas, tylko musi pokonać 18 przeszkód - idealny sposób na spędzenie rodzinnego popołudnia. Gra świetnie integruje rodzinę, uczy koncentracji i skupienia. Bilet dla osoby dorosłej za grę to 10 zł, za dziecko 8 zł. Przy grupach zorganizowanych powyżej 20 osób koszt to 5 zł/osobę. 
Pole golfowe w Krynicy Morskiej jest jednym z najlepszych pól do gry w minigolfa w Polsce. Nowe, azbestowe, profesjonalnie przygotowane, z miłą i dobrze wyszkoloną obsługą. Na terenie minigolfa w Krynicy Morskiej jest bar serwujący pyszne dania. 
Pole będzie otwarte do końca września, a w późniejszym terminie w zależności od pogody i frekwencji. Właściciele zapraszają ośrodki wypoczynkowe z całej Mierzei Wiślanej do podjęcia współpracy w celu uatrakcyjnienia pobytu wypoczywającym gościom. 

Wszystkie aktualności