Długi sierpniowy weekend na mierzei 17.08.2012

 

Mamy długi weekend sierpniowy. Wolny dzień - 15 sierpień niefortunnie wypadł w środę, ale kto wziął 4 dni urlopu ma 9 dni wolnego :). Pogoda nad morzem na razie jest spacerowa - może to i dobrze, bo spacery brzegiem morza oraz po nadmorskich lasach rozruszają zastałe od siedzenia za biurkiem mięśnie. Wszystko jednak wskazuje na to, że od jutra pogoda będzie już typowo plażowa. W ten weekend na wypoczywających na mierzei czeka wiele atrakcji: dziś wieczorem w Krynicy Morskiej koncert zespołu G.A.S.P., a w namiocie na plaży w Kątach Rybackich - zespół Masters zaśpiewa m.in. “Żono Moja”. W sobotę wszystkie dzieci zapraszamy o godz. 16.00 do Junoszyna na festyn Bezpieczna Przestrzeń. Przewidziane liczne atrakcje: konkursy, malowanie twarzy, nauka pierwszej pomocy.
W niedzielę do Stegny, a w poniedziałek do Krynicy Morskiej na plażę zawitają Przyjaciele Foki Szarej, którzy nauczą małych i dużych o zwyczajach tego sympatycznego zwierzątka oraz podpowiedzą co robić gdy zobaczymy je na naszych plażach. 
Dodatkowo każdego wieczoru czekają nas wspaniałe zabawy wieczorne: tańce, karaoke, imprezy tematyczne. Czas spędzony na Mierzei Wiślanej to zawsze czas udany i mile wspominany. Zapraszamy

Wszystkie aktualności