Weekend na mierzei szykuje się naprawdę gorący

  • Opublikowany: 2 sierpnia 2012

 

Wszyscy turyści wypoczywający na Mierzei Wiślanej nie będą mogli narzekać na nudę. Oprócz pięknych, szerokich plaż i całej gamy innych atrakcji, odbędzie się kilka imprez, które zapewnią świetną zabawę i moc wrażeń. 
W piątek (3.08.2012) w Krynicy Morskiej, na scenie przy molo nad Zalewem Wiślanym, odbędzie się koncert zespołu ENEJ i Tymkoff Band. Zespołu ENEJ nie trzeba raczej przedstawiać. Ich piosenki są w playliście większości polskich stacji radiowych. Przełomowym momentem w karierze zespołu okazał się udział w programie „Must be the Music- Tylko Muzyka”. Prezentując na scenie własne utwory, zespół zyskał zarówno przychylność jurorów, jak i sympatię widzów, i został zwycięzcą pierwszej polskiej edycji programu. Przed występem zespołu ENEJ o dobry nastrój zadba TYMKOFF BAND. Dawka dobrej muzyki, pozytywna energia płynąca ze sceny i przepiękne otoczenie portu jachtowego zapewnią świetną zabawę. Koncert odbędzie się w ramach letniej akcji „Wakacje z Muzyką” w Krynicy Morskiej. Poprzez koncerty znanych i mniej znanych zespołów polskiej sceny muzycznej, miasto chce umilić wakacyjny wypoczynek turystów i zachęcić innych do przyjazdu.
W sobotę (4.08.2012), fanów sportowych wrażeń zapraszamy na plażę w Sztutowie, gdzie odbędzie się walka o Puchar Lata w Beach Soccer. W tej dyscyplinie gra po pięciu zawodników (4 w polu + bramkarz), mecz podzielony jest na tercje (każda po 12 minut), a w przypadku przerw w grze czas jest zatrzymywany. Podobnie jak w wersji na trawie, mecze są bardzo ekscytujące, a piaszczysta nawierzchnia sprzyja widowiskowym wywrotkom. A po południu od godz. 16-tej zapraszamy na Festyn Wakacyjny, który odbędzie się na stadionie przy ul. Obozowej.
Również w sobotę o godz. 20.00 w klubie Bongo w Stegnie przy ul. Gdańskiej wystąpi Grubson saporowany przez Buko and Moti. Wjazd 30 zł od osoby. 
Ostatni dzień weekendu, również trzeba będzie zarezerwować dla emocji sportowych. Zapraszamy wszystkich do Kątów Rybackich gdzie odbędzie się XVIII Puchar w Plażowej Piłce Siatkowej. Ta dyscyplina ma już sporą ilość wiernych kibiców. Mamy nadzieję, że nie zabraknie ich na plaży, liczymy na mocny doping i pozytywną energię publiczności. Morska bryza, zapach lasu i przepiękne plaże wspaniale komponują się ze sportową rywalizacją i dobrą zabawą. 
Synoptycy zapewniają, że pogoda nie będzie studzić emocji letnim deszczem i podczas wszystkich imprez będziemy mogli cieszyć się słońcem i typowo wakacyjną pogodą.