Piknik Królewski 30.07.2012

 

W Sztutowie odbył się Piknik Królewski: część sportowa nad Wisłą Królewiecką, część festynowa na stadionie. Główny organizator – Pan Janusz Charliński zadbał o strawę dla ducha i ciała. Były animacje dla dzieci, występy folklorystyczne oraz muzyka “do tańca”. Dzieci mogły pojeździć na koniu, kucyku, nauczyć się kilku ciosów karate, dostać balonik od Parku Sztutowskiego – developera sprzedającego apartamenty w Sztutowie oraz zaopatrzyć się w zabawki. Nie zabrakło kawy, herbaty, lodów, gofrów oraz jedzenia typu fast food, choć największym powodzeniem cieszył serwowany przez organizatora bigos strażacki.
Wspaniała zabawa trwała do późnych godzin wieczornych. 
Już za tydzień zapraszamy wszystkich na stadion w Sztutowie na Festyn Wakacyjny ogranizowany przez Urząd Gminy Sztutowo. Startujemy o godz. 16.00.  
W sobotę w Krynicy Morskiej ze sceny przy molo można było usłyszeć szlagiery zespołu The Beatles oraz inne covery polskiego i zagranicznego rocka w wykonaniu grupy The Liverpool. A już w piątek w Krynicy Morskiej zagra ENEJ. Zapraszamy o godz. 20.00 na plac przy molo.   

Wszystkie aktualności