Bursztynowa MISS

  • Opublikowany: 17 lipca 2012

 

Eliminacje do Bursztynowej Miss Polski 2012, które odbyły się w sobotę w Jantarze wygrała Alicja Kukla z Górowa Mazowieckiego i  tym samym wywalczyła przepustkę do finałów, które odbędą się w Ustce.   
Pomimo kapryśnej pogody wszystkie pretendentki do korony zaprezentowały się w sukienkach wieczorowych z Atelier Edyta Graca, jedno i dwuczęściowych strojach kąpielowych Self Collection oraz wyjściu sponsorowanym przez firmę MacCoffee. 

Całą imprezę poprowadził znany dziennikarz sportowy Rafał Patyra.
Jury konkursowe, składające się min. z popularnych aktorów Grzegorza Wons, Wojciecha Wysockiego oraz zastępcy Dyrektora Programu I Polskiego Radia Sławomira Assendi, główny tytuł Bursztynowej Miss Jantar 2012 przyznało 20-letniej Alicji Kula z Górowa Iławeckiego. Pozostałe tytuły komplementarne zdobyły: 16-letnia Alicja Oryl z Elbląga, która została Bursztynową Miss Fantazja Jantar 2012, 20-letnia Agnieszka Boryń z Kwidzyna, której przyznano tytuł Bursztynowej Miss Pujan Jantar 2012 oraz 18-letnia Magdalena Profis z Elbląga - Bursztynowa Miss Publiczności Jantar 2012. 
 
Każda z laureatek otrzymała nagrody ufundowane przez: Empire Distribution Sp. z o.o., dystrybutora marki MacCoffee oraz Hyson, kosmetyki marki Paul Sagane oraz szklaną statuetkę z bursztynem ufundowaną przez firm:ę Pujan.
foto:Adam Gąsior