XII Krynickie Spotkania Turystyczne 24.05.2012

 

Już dziś kolacją w Pensjonacie Polonia rozpoczynają się XII Krynickie Spotkania Turystyczne w tym roku organizowane przez Lokalną Organizację Turystyczną przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego. Krynickie Spotkania Turystyczne to study press z udziałem dziennikarzy nie tylko z Polski, ale również z państw sąsiednich, powiązanych z branżą turystyczną. 
W tym roku program jest bardzo ciekawy: w piątek po oficjalnym otwarciu w hotelu Kahlberg dziennikarze poznają uroki Pętli Żuław podczas rejsu statkiem po kilkudziesięciu z 303 km Wodniackiej Przygody. Wieczorem zaplanowana jest kolacja w Jantarze przygotowana przez Ośrodki Medyk i Neptun. 
W sobotę goście cały dzień spędzą w Krynicy Morskiej aktywnie wypoczywając. Przewidziany jest turniej Nordic Walking z Bożeną Ruszkowską, turniej Minigolfa, turniej tenisa ziemnego w hotelu Kahlberg, wejście na najwyższą wydmę Wielbłądzi Garb oraz przejażdżki łodziami rybackimi. Aktywna sobota zakończy się bankietem na plaży przygotowanym przez Restaurację Nadmorską oraz hotel Kahlberg. W niedzielę planowane jest zakończenie spotkań w godzinach południowych. 
Tego typu spotkania są bardzo potrzebne: promują Krynicę Morską jako miejsce aktywnego wypoczynku oraz wspaniałego miejsca wypadowego, owocują licznymi artykułami prasie, filmami oraz audycjami promującymi Krynicę Morska, integrują lokalną branżę. Krynickie Spotkania Turystyczne organizowane są od 12 lat i uchodzą za jedne z najlepszych study press w Polsce.
 
Sponsorami imprezy są:
Lokalna Organizacja Turystyczna w Krynicy Morskiej
Biuro Rozwoju Dróg Wodnych
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego
Hotel Kahlberg
Hotel Krynica
Ośrodek Wczasowy Perkoz
Ośrodek Wypoczynkowy Luxus
Pensjonat Słoneczny Dwór
Pensjonat Polonia
Nadmorskie Pokoje i Apartamenty
OW Medyk i OW Neptun w Jantarze
P.P.H.U. Certus s.c. - Krynica Express
Centrum Informacyjno - Turystyczne w Krynicy Morskiej
Agencja Alfa
Restauracja Nadmorska
Sport Mega Marketing
Villa Dahara
Willa Riwiera
Dom Wczasowy Caro
PHUR RIWIERA Adam Jaworski
Mini - Golf w Krynicy Morskiej 
 
Poniżej fotorelacja z poprzednich XI Krynickich SPotkań Turystycznych. 

Wszystkie aktualności