Powrót Lata

  • Opublikowany: 18 września 2007
Z nieskrywaną przyjemnością zawiadamiamy, że wróciło do nas lato! I bardzo dobrze, może choć w tym roku nie pozostawi nas z poczuciem niedosytu. Pogoda na mierzei jest piękna - świeci wspaniałe słońce na tle pięknego, błękitnego nieba, las pachnie lasem jakoś bardziej niż kilka dni temu, a grzyby zdaje się mają jakiś ogólnokrajowy zlot - występują bowiem w tym roku w takiej ilości że niezbyt wytrawni grzybiarze nie powinni zapuszczać się w las bez kijka, bo bywa, że od rydzów, podgrzybków, prawdziwków i maślaków trzeba się opędzać.
Cóż, wygląda na to, że nasza ulubiona pora roku nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa... Niedowiarków, którzy chca się przekonać na własne oczy, oraz tych, którzy przezornie nie schowali jeszcze T-shirtów i strojów kąpielowych na dno szuflady, zapraszamy nad nasze długie plaże, aby w pełni skorzystać z tych ciepłych dni jakie otrzymaliśmy w prezencie od kończącego swą tegoroczną zmianę lata.

O wolne miejsca pytajcie tu !!!
Centrum Informacyjno - Turystyczne w Krynicy Morskiej działa i chętnie udziela informacji o wolnych miejscach codziennie w godz. 9.00 do 22.00 (tel. 55 / 247-64-44)
email: cit@mierzeja.pl
gg: 4490938
skype: informacjaturystyczna