Portal www.mierzeja.pl na targach ślubnych

  • Opublikowany: 24 stycznia 2012

 

W najbliższą niedzielę 29 stycznia 2012 r. w Elblągu odbędą się VI Elbląskie Targi Ślubne. Zapraszamy wszystkich w  godzinach 10-18 do dużej hali sportowej MOS, mieszczącej się przy ulicy Kościuszki. W programie pokazy sukien ślubnych oraz strojów wieczorowych, występy zespołów muzycznych, degustacje. Będzie można zapoznać się z ofertami biur podróży (zaplanować i zakupić w promocyjnych cenach podróż poślubną), restauracji, hoteli, pensjonatów, kwiaciarni, salonów sukien ślubnych. 
Ponieważ Mierzeja Wiślana urzeka wszystkich swoim pięknem coraz częściej młode pary decydują się na organizację swojego wymarzonego wesela właśnie na Mierzei Wiślanej: mały, przytulny kościółek, z dala od zgiełku i hałasu, baśniowa sceneria, wymarzony ślub i wesele na bardzo wysokim poziomie z możliwością noclegu dla wszystkich gości za niewielką dopłatą - czegóż chcieć więcej?
Z tą myślą nasz portal postanowił na swoim stoisku zebrać oferty wszystkich obiektów: hoteli, ośrodków, pensjonatów, które organizują te jedne z najpiękniejszych uroczystości w życiu zakochanych.
Zapraszamy więc wszystkich zaręczonych i nie tylko na nasze stoisko.
Poniżej kilka zdjęć z V Elbląskich Targów Ślubnych.