Zagraliśmy z pompą 09.01.2012

 

Jubileuszowy, XX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przyniósł wiele radości dla bawiących się na organizowanych przez sztaby imprezach. Było wesoło, głośno, kolorowo, czyli tak jak powinno być. Nasi milusińscy dali pokaz swoich zdolności wokalnych, tanecznych oraz aktorskich - wyszło świetnie!!! Były licytacje, loterie, konkursy, gospodynie przygotowały prawdziwe arcydzieła sztuki kulinarnej, które można było kupić za przysłowiową złotówkę, a wszystko po to żeby zebrać jak najwięcej pieniążków na ratowanie życia tych najsłabszych i najmłodszych. I udało się - cała Mierzeja Wiślana zebrała łącznie ponad 21,5 tys złotych
Sztutowo - 8.305,16 zł
Krynica Morska - 8.206,64 zł
Stegna - 5.124,01 zł
O godzinie 20.00 niebo zalśniło blaskiem fajerwerków za sprawą “światełka do nieba” tradycyjnie puszczanego podczas finału WOŚP.
Cieszymy się bardzo, ze gadżety portalu www.mierzeja.pl, specjalnie przygotowane na licytację podczas XX finału WOŚP, spodobały się uczestnikom licytacji i zostały zlicytowane za pokaźną kwotę. W przyszłym roku również przygotujemy coś specjalnego!

Wszystkie aktualności