Mierzeja zagra z Owsiakiem 04.01.2012

 

Już w najbliższą niedzielę 8 stycznia XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na całej Mierzei Wiślanej pojawią się wolontariusze z puszkami oraz czerwonymi orkiestrowymi serduszkami. Mamy trzy oddzielne sztaby: Krynica Morska, Sztutowo  i Stegna. Wszystkie zbierają na ten sam cel: Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.
Jeżeli planujecie wypoczynek na mierzei koniecznie odwiedźcie któryś ze sztabów, wylicytujcie gadżety, wrzućcie do puszki przysłowiowego grosika.
W każdej miejscowości startujemy o innej godzinie. Najszybciej zbiórkę rozpoczyna Sztutowo w Zespole Szkół przy ul. Szkolnej 13 - startują o godz. 14.30. Później o godz. 16.00 do akcji włącza się Krynica Morska w sali widowiskowej w Krynicy Morskiej przy ul. Gdańskiej 108. A o godz. 17.00 Stegna w Zespole Szkół w Stegnie przy ul. Powstanców Warszawy 2.
W programie każdego sztabu konkursy, licytacje, loterie, poczęstunek, występy dzieci i młodzieży, a o w każdej miejscowości 20.00 tradycyjne światełko do nieba
Bawcie się z nami, okażcie serce. Pamiętajcie, że orkiestra gra do końca świata i o jeden dzień dłużej, a wszystko po to żeby ratować życie najmłodszych. 

Wszystkie aktualności