Wróżb czas

  • Opublikowany: 15 listopada 2011

 

Andrzejki - wieczór wróżb i czarów to ostatnia okazja na zorganizowanie hucznej zabawy przed rozpoczynającym się adwentem - warto spędzić je w sposób wyjątkowy.
Mierzeja Wiślana ma bardzo bogatą ofertę dla każdego. Ceny są zróżnicowane tak samo jak menu na balach. Jedynie świetna zabawa to stały element każdej oferty. A Mierzeja umie i lubi się bawić!!! Przyjezdnym gościom proponujemy wygodny nocleg w cieplutkich pokojach oraz poranny spacer brzegiem morza. Właśnie o tej porze roku najwięcej jest zdrowotnego jodu, nie wspominając już o bursztynach, które regularnie jesienią i wiosną wychodzą z morza i wylegują się na plaży.
Mierzeja zachwyca wszystkich; nie tylko latem poprzez swój gwar, ale również poza sezonem poprzez ciszę, spokój i piękno natury, którego w sezonie często się nie zauważa. Jesienna mierzeja to miejsce gdzie można wypocząć przez duże W i “zrestartować się”. Andrzejki to taki wyjątkowy czas - ostatnie wolne chwile przed przedświąteczną gonitwą, czas hulanki i swawoli. 
Warto się bawić zwłaszcza w długie listopadowe wieczory. Pamietajmy, że następna okazja do spotkania z wróżką, lania wosku oraz mniej lub bardziej profesjonalnego przepowiadania przyszłości i wróżenia z kart dopiero za rok.