Spotkajmy się na mierzei! 19.08.2011

 

Rozpoczyna się przedostatni weekend wakacji. Ci z Was, którzy nie zdążyli załapać się jeszcze na tegoroczną wakacyjną miłość, nie muszą chować twarzy w dłoniach z rozpaczy jako, że weekend, oraz nadchodzący tydzień zapowiadają się nader interesująco. Pogoda według synoptyków właśnie zbiera siły i już od soboty ma nam pokazać książkowy przykład prawdziwie wakacyjnej aury. Będzie więc i czas na plażowanie, i na romantyczne zachody słońca i na szaloną zabawę. Co nas czeka w nadchodzących dniach?
19-21 sierpnia to dni pełnych emocji regat o Błękitną Wstęgę Zalewu Wiślanego, oraz o Puchar Burmistrza Krynicy Morskiej - imprezy na które żeglarze czekają przez cały sezon i przygotowując się do nich przez całe wakacje zdzierają lakier z łódek pływając po krystalicznie czystych wodach Zalewu.
20 sierpnia czekają nas dwa niezapomniane muzyczne wydarzenia. O godzinie 16 w  kościele w Stegnie odbędze się koncert organowy Henryka Gwardaka, na którym można wyciszyć skołatane nerwy, aby później na placu masztowym koło krynickiego molo o godzinie 20 wyszaleć się na koncercie zespołu Spider Band, który ma w zwyczaju podrywać wszystkich do tańca.
A w przyszłym tygodniu - plażujemy! W Krynicy Morskiej na pomoc ratowników możemy liczyć aż do końca sierpnia - w wodzie można czuć się więc bezpiecznie.
Zatem - spotkajmy się na mierzei!

Wszystkie aktualności