III Etap Wyborów Bursztynowej Miss Polski 2007

  • Opublikowany: 21 lipca 2007
III Etap Wyborów Bursztynowej Miss Polski 2007

Dnia 21.07.07 w Pucku odbył się trzeci etap Bursztynowej Miss Polski. Wzięło w nim udział 12 kandydatek z Redy, Rumi, Liniewa, Pucka, Świecia, Bełchatowa, Siedlec, Stargardu Szczecińskiego i Jęczmienna.

Marta Dobrowolska ze Świecia została Bursztynową Miss Polski Puck 2007, tym samym zakwalifikowała się do finału w Ustce. Do Finału przeszła także Bursztynowa Miss Bella. Magdalena Litewska z Redy.

Konkurs Bursztynowej Miss Polski 2007 odbył się na Estradzie w Porcie Głównym, ponadto po wyborach Bursztynowej Miss Polski 2007 można było obejrzeć pokazy tanga prezentowane przez TANGO CLUB z Gdyni, a także kabaret PAKA

Tytułami komplementarnymi zostały uhonorowane także trzy inne kandydatki, z Redy, Siedlec i Stargardu Szczecinskiego.
Bursztynową Miss Negocjator została kandydatka z numerem 9  Agnieszka Zubel,
Miss Pujan została kandydatka z numerem 8  Justyna Pawłowska Siedlec,
Bursztynową Miss Bella została kandydatka z numerem 6  Magdalena Litewska z Redy.

Kandydatki do tytułu Bursztynowa Miss Polski 2007 wystąpiły w czterech wyjściach. Pierwsze wyjście było w kolekcji odzieży firmy India Collection z Elbląga, kolejne w strojach kąpielowych marki Spin i trzecie w kolekcji bielizny marki Hanesbrands Europe. Finałowe wyjście miało miejsce w strojach jednoczęściowych marki Spin. Dodatkowo na żywo wystąpił Grzegorz Grudziński promując swoją płytę. Aby podnieść poziom widowiska wszystkie kandydatki uczestniczące w konkursie były przygotowane przez profesjonalnych wizażystów - Paul Sagane Polska. Była możliwość także degustacji kawy, dzięki firmie Magsped  wyłącznego importera kawy Caffe Jaguari. Atrakcją była również obecność konsultantki z firmy Eva sun, która profesjonalnie zbadała skórę twarzy i doradziła w wyborze odpowiedniego kosmetyku do pielęgnacji. W przerwach odbył się także pokaz tańca Pań z klubu Bella Line Wellness centrum, który jest najnowsza inwestycja Toruńskich zakładów materiałów Opatrunkowych S.A.

W edycji 2007 kandydatki, wszystkie kandydatki otrzymają produkty marki Bella i Eva Sun. Utytuowane kandydatki otrzymały dodatkowo kosmetyki Marki Farmona, Paul Sagane i produkty Firmy Magsped, wyłącznego importera kawy Caffe Jaguari.

W gali finałowej natomiast wszystkie kandydatki otrzymają stroje kąpielowe Firmy Spin, odzież firmy India Collection i bieliznę marki Hanesbrands Europe, produkty marki Bella, kosmetyki marki Eva Sun, Farmona i Paul Sagane, a także biżuterię marki Semantica.

Dodatkowo finalistki konkursu otrzymają kino domowe i telewizor ufundowane przez Firmę Pujan, a także discmany i wieżę stereo ufundowane przez Dom Brokerski Negocjator.

Kilka informacji o kandydatkach:
KANDYDATKA NR 11 - Marta Dobrowolska, pochodzi ze Świecia, ma 15 lat, 176 cm wzrostu. W wolnych chwilach lubi słuchać muzyki, opiekować się zwierzętami, a ponadto interesuje się biologią i chemią. Marta to zodiakalny lew.
KANDYDATKA NR 9  Agnieszka Zubel, pochodzi ze Stargardu Szczecińskiego, ma 179 cm wzrostu, wymiary:78/58/83. Uczennica Gimnazjum nr 2 w Stargardzie Szczecińskim. W wolnych chwilach uprawia czynnie tenis stołowy.
KANDYDATKA NR 8 - Justyna Pawłowska, Pochodzi z Siedlec, ma 25 lat, 174 cm wzrostu, wymiary: 87/65/89. Nauczycielka Wf-u, instruktorka fitness. W wolnych chwilach uprawia sport i ogląda filmy akcji. Justyna to zodiakalny rak.
KANDYDATKA NR 6 - Magdalena Litewska, pochodzi z redy, ma 17 lat, 172 cm wzrostu, wymiary:76/60/90. W wolnych chwilach uprawia czynnie taniec. Madzia to zodiakalny Wodnik.

Zapraszamy na kolejne eliminacje, tym razem 28 lipca w Jastarni o godz. 18.00 w Porcie Rybackim.

Zapraszamy na kolejne eliminacje, tym razem 21 lipca w Pucku o godz. 17.00 w Porcie rybackim.