W weekend na Mierzei Wielkie Gwiazdy 14.07.2011

 

Najbliższy weekend zapowiada się niezwykle ciekawie dla osób, które lubią posłuchać dobrej muzyki na świeżym powietrzu. 
Już w sobotę (16.07.2011) na parkingu przy ul. Gdańskiej zagości Radio RMF FM. W ramach letniej trasy koncertowej „Muzyka najlepsza pod słońcem 2011” wystąpi zespół IRA i LADY PANK. Wcześniej na turystów i mieszkańców czekać będzie piknik rodzinny. RMF FM jak zwykle przygotowało moc atrakcji dla dużych i małych m.in. program animacyjny na scenie dla dzieci, wesołe miasteczko, konkursy z nagrodami. O kondycję przybyłych gości dbać będą kucharze ze strefy gastronomicznej przygotowanej przez sponsora Tarczyński S.A.
To nie koniec imprez zaplanowanych na ten weekend. W niedzielę (17.07.2011)  scenę przy molo zajmie KASIA WILK i zespół D-STAR.  
Osobom, które wolą trochę spokojniej i ciszej spędzać wolny czas, przypominamy, że na Zalewie Wiślanym trwają II Międzynarodowe Regaty o Puchar Trzech Marszałków. Pierwszy etap (15.07.2011) to wyścig na odcinku Krynica Morska-Frombork, drugi (16.07.2011) – Frombork-Bałtyjsk. 
Zapraszamy serdecznie do Krynicy Morskiej! Zapowiada się weekend pełen wrażeń. Miejmy nadzieję, że pogoda dopisze i będzie można bawić się do białego rana. 

Wszystkie aktualności