XX lat minęło... 13.06.2011

 

Walki rycerskie, akcja antyterrorystyczna, pokazy iluzjonistów, przemarsz orkiestry wojskowej, teatr ognia, wspaniały pokaz sztucznych ogni oraz koncert wielkiej gwiazdy - zespołu WILKI - te i wiele innych atrakcji czekało na wszystkich, którzy miniony weekend spędzili w Krynicy Morskiej.

Z okazji obchodów XX-lecia Miasta Krynica Morska władze miasta przygotowały dla turystów i mieszkańców wspaniałą, pełną niespodzianek imprezę.

 

Obchody rozpoczęły się w piątek otwarciem I-go certyfikowanego pola do gry w MiniGolfa (ul. Rybacka) oraz otwarciem wystawy zdjęć poświęconych Krynicy Morskiej (wystawa otwarta jest przez okres wakacji, znajduje się w sali nad biblioteką - ul. Gdańska 108).

W sobotę o godz. 10-tej Zalew WIślany zapełniły białe trójkąciki, które rywalizowały o puchar Komendanta Placówki Straży Granicznej w Krynicy Morskiej oraz o puchar XX-lecia Miasta.  

Przemarsz Orkiestry Straży Granicznej przez miasto m.in. ul. Teleexpressu, z którego nagranie można było obejrzeć o godz. 17.13 w programie Teleexpress oraz ul. Gdańską z Hotelu Kahlberg do portu jachtowego słychać było w najdalszych krańcach miasta.

Niewątpliwie największą atrakcją był koncert zespołu WILKI, na który przybyło kilka tysięcy osób. Koncert był wspaniały, Robert Gawliński porwał wszystkich do zabawy, która trwała do wczesnych godzin rannych, pomimo iż koncert zakończył się około godz. 23 wspaniałym pokazem teatru ognia oraz imponującym pokazem sztucznych ogni.

 

Tak oto imprezą urodzinową Krynica Morska rozpoczęła sezon, który mamy nadzieję będzie sezonem pełnym słonecznych, upalnych dni, niesamowitych przeżyć, wakacyjnych miłości i spełnionych marzeń.


Wszystkie aktualności