IV Etap Wyborów Bursztynowej Miss Polski 2007

  • Opublikowany: 28 lipca 2007

IV Etap Wyborów Bursztynowej Miss Polski 2007

Dnia 28.07.07 w Jastarni odbył się czwarty etap Bursztynowej Miss Polski. Wzięło w nim udział 12 kandydatek z Radomia, Radzynia, Elbląga, Wejherowa, Sterego Dzierzkówka, Juraty, Gdańska, Warszawy, Chojnic, Lamkowa, Dzierzgonia i Grodziska Mazowieckiego.

Patrycja Kochanowska z Elbląga została Bursztynową Miss Polski Jastarnia 2007, tym samym zakwalifikowała się do finału w Ustce. Do Finału przeszła także Bursztynowa Miss Bella i Pujan - Sandra Brudzińska i Bursztynowa Miss Negocjator - Beata Maria Szyszka

Konkurs Bursztynowej Miss Polski 2007 odbył się w Porcie Głównym, ponadto po wyborach Bursztynowej Miss Polski 2007 odbył się koncert szanty.

Tytułami komplementarnymi zostały uhonorowane kandydatki z Chojnic i Grodziska Mazowieckiego.
Bursztynową Miss Negocjator została kandydatka z numerem 9 Beata Maria Szyszka z Chojnic
Bursztynową Miss Pujan została kandydatka z numerem 12 Sandra Brudzińska z Grodziska Mazowieckiego
Bursztynową Miss Bella została również kandydatka z numerem 12 Sandra Brudzińska z Grodziska Mazowieckiego


Kandydatki do tytułu Bursztynowa Miss Polski 2007 wystąpiły w czterech wyjściach. Pierwsze wyjście było w kolekcji odzieży firmy India Collection z Elbląga, kolejne w strojach kąpielowych marki Spin i trzecie w kolekcji bielizny marki Hanesbrands Europe. Finałowe wyjście miało miejsce w strojach jednoczęściowych marki Spin. Aby podnieść poziom widowiska wszystkie kandydatki uczestniczące w konkursie były przygotowane przez profesjonalnych wizażystów - Paul Sagane Polska. Była możliwość także degustacji kawy, dzięki firmie Magsped  wyłącznego importera kawy Caffe Jaguari. Atrakcją była również obecność konsultantki z firmy Eva sun, która profesjonalnie zbadała skórę twarzy i doradziła w wyborze odpowiedniego kosmetyku do pielęgnacji. W przerwach odbył się także pokaz tańca Pań z klubu Bella Line Wellness centrum, który jest najnowsza inwestycja Toruńskich zakładów materiałów Opatrunkowych S.A.

W edycji 2007 kandydatki, wszystkie kandydatki otrzymają produkty marki Bella i Eva Sun. Utytuowane kandydatki otrzymały dodatkowo kosmetyki Marki Farmona, Paul Sagane i produkty Firmy Magsped, wyłącznego importera kawy Caffe Jaguari.

W gali finałowej natomiast wszystkie kandydatki otrzymają stroje kąpielowe Firmy Spin, odzież firmy India Collection i bieliznę marki Hanesbrands Europe, produkty marki Bella, kosmetyki marki Eva Sun, Farmona i Paul Sagane, a także biżuterię marki Semantica. Dodatkowo finalistki konkursu otrzymają kino domowe i telewizor ufundowane przez Firmę Pujan, a także disckmany i wieżę stereo ufundowane przez Dom Brokerski Negocjator.

Zapraszamy na kolejne eliminacje, tym razem 4 sierpnia w Jarosławcu o godz. 18.30 na Letniej scenie.