Gdańskie Targi Turystyczne 2011 20.04.2011

Planujesz urlop nad morzem? Zapraszamy na Mierzeję Wiślaną: piękne, czyste plaże z miłym dla stóp piaskiem, złoto Bałtyku wyrzucane na brzeg, wspaniałe hotele, pensjonaty, ośrodki wczasowe oraz mnóstwo atrakcji na każdym kroku: niezapomniane koncerty, szkoły windsurfingu, wypożyczalnie skuterów i kajaków, narty wodne, nauka jazdy konnej, przejażdżki po Zalewie Wiślanym oraz wiele innych atrakcji czeka na spragnionych słońca i odpoczynku.
Każdy, kto odwiedził w miniony weekend stoisko Mierzei Wiślanej na Gdańskich Targach Turystycznych mógł przekonać się, że urlop na mierzei to urlop udany. Posiadamy ofertę na każdą kieszeń, w różnym przedziale wiekowym: dla młodych, rodzin z dziećmi i seniorów; lubiących ciszę i spokój oraz szukających rozrywek.
Największym powodzeniem cieszyły się nasze katalogi z wykazem bazą noclegową w których oprócz ofert wypoczynku są również mapki wszystkich miejscowości z mierzei oraz spis atrakcji w okolicy. Hitem okazały się torby ekologiczne z Krynicy Morskiej, przepyszne krówki ze Stegny oraz bursztynki z piaskiem i muszelkami od firmy Lemax.
Grupa Buffalo Bill z Jantara zachęcała do nauki jazdy konnej na Mierzei Wiślanej oraz do korzystania z Kolejki Edukacyjnej, która rusza już z początkiem maja.
Organizatorzy targów zadbali o atrakcje dla wszystkich, a zwłaszcza dla najmłodszych: małpi gaj, zjeżdżalnie z kulkami, baseny z możliwością pływania na pontonach, animatorzy prowadzący zajęcia dla dzieci. 


Wszystkie aktualności