Powiało wakacjami 04.04.2011

 

Warszawskie targi turystyczne LATO to jedna z najważniejszych wiosennych imprez targowych. W miniony weekend na tych właśnie targach Mierzeja Wiślana miała swoje stoisko w ramach Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, która w tym roku promuje się pod hasłem „Pomorskie nabierz kolorów”.

Ciekawa, nowoczesna aranżacja, ujednolicone stroje, ciekawe ekspozycje, duża ilość dobrych merytorycznie i jakościowo materiałów i gadżetów reklamowych oraz profesjonalna i uśmiechnięta obsługa sprawiły, że odwiedziło nas kilka tysięcy osób, a materiałów rozdaliśmy kilkanaście tysięcy sztuk. Największym powodzeniem cieszyły się ekologiczne torby z herbem Krynicy Morskiej. Na stoisku Stegny odbyła się degustacja wędzonego łososia oraz łososia po jantarowemu, który wszystkim bardzo smakował.
Równolegle w Programie Pierwszym Polskiego Radia pan Ryszard Goliszek udzielił wywiadu dla audycji Cztery Pory Roku oraz Sygnałów Dnia w którym zaprosił wszystkich do wypoczynku na Mierzei Wiślanej oraz na Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu, których finał już w drugi weekend lipca w Jantarze. Jako primaaprilisowy żart sprzedał newsa o rzekomym odsłonięciu przez morze fragmentów Bursztynowej Komnaty.  

Zapytań o oferty noclegowe z mierzei było mnóstwo, najwięcej o wyjazdy dla rodzin z dziećmi. Cieszy na fakt, że mierzeja jest znana i często odwiedzana przez turystów z Warszawy oraz Mazowsza.

Słyszałam wiele ciepłych słów o każdej z miejscowości na mierzei. Zarówno Krynica Morska, Piaski, Kąty Rybackie, Sztutowo, Stegna, Jantar, Junoszyno jak i Mikoszewa mają swych wiernych fanów. Wakacje tu są miło wspominane, a turyści często do nas wracają, co nas bardzo cieszy.

Zapraszamy więc wszystkich na nasz wąski pasek lądu pomiędzy wodami Morza Bałtyckiego o Zalewem Wiślanym. Przyjedź do nas po swoje niezapomniane wakacje i miłe wspomnienia..


Wszystkie aktualności