20-to LECIE TELEEXPRESSU w Krynicy Morskiej

  • Opublikowany: 14 lipca 2006
Od środy 12.07.2006 możecie codziennie o 17.00 w najpopularniejszym programie informacyjnym TVP w TELEEXPRESSIE zobaczyć relacje jak Krynica Morska przygotowała się do tak WIELKIEGO ŚWIĘTA jakim są obchody

20-to LECIA TELEEXPRESSU

Już w najbliższą niedzielę tj. 16.07.2006 będziemy gościć CAŁĄ (z wyjątkiem Beatki Chmielowskiej-Olech, która niedawno została szczęśliwą mamą) redakcję TELEEXPRESS-u. A więc na krynickiej plaży spotkacie Maćka Orłosia, Małgosię Wyszyńską, Beatę Gwoździewicz, Michała Adamczyka, Marka Sierockiego i podobno H.Wronę, a także wiele innych osób, których na ekranie telewizora nie zobaczycie.

Cały dzień będzie obfitował w mnóstwo atrakcji, wymieniamy tylko kilka, w nawiasie podajemy godzinę relacji w 1 programie TVP:
- pokaz sprzętu - poduszkowca STRAŻY GRANICZNEJ (ok. 9.42)
- II Bieg Białych Kołnierzyków (ok. 12.47)
- mecze piłki plażowej wielką 1,5 metrową piłką TELEEXPRESSOWĄ (ok. 15.32)
- TELEEXPRESS na żywo z krynickiej plaży godz. 17.00
- pokazy musztry paradnej orkiestr STRAŻY GRANICZNEJ (ok. 18.56)
- parada ulicami miasta wraz z TELEEXPRESSOWĄ CIUCHCIĄ (ok. 20.08)

Przez cały dzień na krynickiej plaży będzie można brać udział w wielu konkurencjach, zdobywać nagrody Telewizji Polskiej oraz autograf ulubionego prezentera. A późnym wieczorem na molo nad Zalewem Wiślanym fantastyczny pokaz sztucznych ogni.
ZAPRASZAMY!!!! MUSISZ TU BYĆ RAZEM Z NAMI!!!

Poniżej foto-relacja z bankietu 20-to LECIA TELEEXPRESSU, który odbył się w Warszawie w dniu 26.06.2006 roku. Podczas bankietu Burmistrz Krynicy Morskiej Pan Andrzej Stępień oraz pomysłodawca ulicy Teleexpresu, Prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej i jednocześnie szef naszego portalu Pan Adrian Bogusłowicz wręczyli redakcji TELEEXPRESSU pamiątkową BURSZTYNOWĄ LATARNIĘ.