Wakacje w pełni

  • Opublikowany: 2 sierpnia 2010

Piękny, upalny weekend za nami. Kto wybrał Mierzeję Wiślaną jako miejsce wypoczynku podczas tegorocznych wakacji z pewnością jest zadowolony. Piękna pogoda, ciepłe morze, czyste plaże. Miejsc dla wypoczywających gości nie brakuje zarówno w obiektach o wyższym jak i niższym standardzie. Na całej mierzei można smacznie zjeść i dobrze wypić w barach, restauracjach oraz kawiarniach. Nie brakuje również atrakcji dla tych wypoczywających aktywnie. Jeśli planujecie urlop w tej chwili to wybór naszej strony jest strzałem w dziesiątkę - tu znajdziecie wszystkie niezbędne informacje.

W miniony weekend na scenie przy molo zagrał zespół The Postman. Znane szlagiery grupy The Beatless rozbrzmiewały i porywały do tańca wypoczywających w Krynicy Morskiej turystów. Starsi, młodsi i ci całkiem młodzi bawili się wyśmienicie.
A już w najbliższy piątek 6 sierpnia w Krynicy Morskiej na scenie przy Molo o godz. 19.30 zagra zespół LANS VEGAS, a o 21.00 koncert Gwiazdy - Ania Wyszkoni - wokal zespołu ŁZY. Musisz tam być!!!