Lato z Radiem 2010

  • Opublikowany: 19 lipca 2010

 

W niedziele 18 lipca w Stegnie gościło Lato z Radiem. Z tej okazji odbył się wspaniały festyn rodzinny.
Głównymi prowadzącymi imprezę byli Zygmunt Chajzer i Roman Czejarek.
 
Sława Bieńczycka prowadziła Plenerowe Studio Polskiego Radia i zdradzała tajniki radia. Oprócz wejść „na żywo" i wywiadów można było nagrać swój głos i otrzymać zmontowany materiał na CD.
 
Dla wszystkich przygotowano mnóstwo atrakcji: poczęstunek własnoręcznie upichcony przez mistrza kuchni Roberta Sowę, namiot Vizira, w którym Zygmunt Chajzer rozdawał autografy, sklepik z gadżetami Lata z Radiem, mammowóz, pokazy straży pożarnej i policji i wiele innych.
 
Przeprowadzono wiele konkursów i rozdano mnóstwo nagród. Najcenniejszą nagrodą była pralka i 25 kg proszku do prania Vizir dla rodziny, która najlepiej wyciśnie pranie. Wybrano królową super serów (eksperta od słów zaczynających się na literę S). Maskotka Lata z Radiem - wielka dżdżownica Zuza pojechała razem z turystami, którzy wykazali się największą wiedzą na temat historii programu Lato z Radem.
 
Lato z Radiem w Stegnie to wiele gwiazd: Pan Japa znany wszystkim milusińskim poprowadzł program dla najmłodszych; śmiechu po pachy dostarczył nam kabaret OT.TO; zespół Papa Dance zagrał fantastyczny koncert, rozgrzał wszystkich przed występem mega gwiazdy - Robertem Gawlińskim z zespołem. Punktem kulminacyjnym był niezapomniany pokaz sztucznych ogni, a potem zabawa pod gwiazdami do późnych godzin nocnych. Każdy, kto był tam z nami na długo zapamięta ten dzień. Było super!!!