Będzie się działo

  • Opublikowany: 14 lipca 2010

Najbliższe dni w Krynicy Morskiej zapowiadają się nadzwyczaj atrakcyjnie.

 

KONCERTOWO: Już jutro 15 lipca o godz.  21.00 w barze Miluś przy samym molo w Krynicy Morskiej - zagra Robert Sasinowski z zespołem Skaner.

Sobota 17 lipca to dwa koncerty na scenie przy molo: o godz. 20.00 zagra zespół ANIMA z Grudziądza, a o 21.30 Brel z piosenką francuską

 

SPOTKANIE Z TEATREM: W czwartek 15 lipca o godz. 17.00 w Sali Widowiskowej Biblioteki Publicznej (UL.GDAŃSKA 108) teatr Art.-Re wystawi spektakl pt. „Królewna Śnieżka i 7 Krasnoludków". Wstęp wolny.

W  sobotę 17 lipca, o godz. 17.00 na scenie przy Molo nad Zalewem Wiślanym teatr Pinokio wystawi przedstawienie pt. "Przygody Janka i Złej Czarownicy".Wstęp wolny.

W poniedziałek 19 lipca w Krynicy Morskiej przez cały dzień na terenie miasta będzie gościł teatr WEAK ze Szwecji. Jest to uliczny teatr ruchu.

 

NA SPORTOWO: Już od 16 lipca do 18 lipca na plaży w Krynicy Morskiej (po lewej stronie plaży od zejścia ulicą Bałtycką) odbędzie się drugi turniej eliminacyjny z cyklu Beach Ball Tour 2010 Mistrzostwa Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn. Sponsorem Głównym Mistrzostw jest PKN Orlen z marką Stop Cafe. Do turnieju eliminacyjnego w Krynicy Morskiej zgłosiło się 30 par - wspaniałe sportowe emocje gwarantowane.

 

Zapraszamy do Krynicy Morskiej!!!