Weekend na mierzei 07.07.2010

Na mierzei pogoda piękna, czyste plaże, czyste morze. Wszyscy którzy zdecydowali się na wypoczynek już teraz są wygrani, ponieważ w najbliższym czasie słońce i upały mają nas nie opuszczać. Osoby, które wakacje zaplanowały na późniejszy termin proponujemy przyjazd choćby na weekend – wolnych miejsc w obiektach nie brakuje.

 

W miniony weekend na Mierzei Wiślanej wszyscy świetnie się bawili. W Kątach Rybackich w porcie nad Zalewem Wiślanym odbył się wspaniały festyn rodzinny Dzień Rybaka IV Ogólnopolskie Imieniny Piotra i Pawła.

W sobotę w Krynicy Morskiej zespół Czaban Band zaśpiewał światowe hity. Wszystkim bardzo się podobało. Warto tu dodać, że basistą zespołu jest były członek zespołu Bajm.

 

Już dziś w krynickim barze „Miluś” (ostatni przed wejściem na molo) wieczorną imprezę poprowadzi KONJO. Zapraszamy wszystkich od godz. 21 do północy. Wstęp wolny.

  

W najbliższy weekend zapraszamy:
W sobotę w Krynicy Morskiej przy molo od strony Zalewu Wiślanego od godz. 12.00 otwarte będzie Miasteczko Komisji Europejskiej – Euroquiz 2010, a wieczorem, o godz. 21.00 zagra tam Zbigi Band. Gwarantujemy udany wieczór pełen dobrej muzyki.  
 
W Jantarze od piątku do niedzieli przy ul. Gdańskiej stacjonować będzie Wioska Indiańska: prawdziwi Indianie, tipi, jazda konna – świetna zabawa gwarantowana, zwłaszcza dla dzieci. 

Wszystkie aktualności