Uwaga, plaże na Mierzei są czyste! 09.06.2010

Dementujemy plotki o rzekomym skażeniu i zamknięciu plaż na Mierzei Wiślanej. Plaże i woda na tym terenie były badane 02.06 2010 r. już po fali powodziowej, która doszła do Bałtyku tuż przed długim weekendem.
 
Sprostowanie Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Nowym Dworze Gdańskim  z dnia 02.06.2010 w sprawie plotek (plik pdf)
 
Cały czas aktualny jest komunikat 1/10 Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gdańsku w sprawie czystości kąpielisk morskich (pdf)
 
Oczywiście będziemy Państwa informowac o wszelkich nowych informacjach w tej sprawie.
 
Nasze plaże i wody są czyste i nic nie grozi wypoczywającym nad nimi turystom (chyba, że nie posmarują się kremem z filtrem - wtedy mogą mieć problemy z nadmierną opalenizną, gdyż pogoda u nas dopisuje). Piękne słoneczne dni zachęcają do wypoczynku na Mierzei, a przedsezonowe niskie ceny mile zaskoczą każdego, kto wybierze się już teraz na urlop.
 
Mierzeja przygotowa jest do sezonu: czekają tu miejsca nie tylko w obiektach noclegowych, ale i gastronomicznych, a także otwarte są wszystkie atrakcje tj. place zabaw, dyskoteki, lunaparki, muzea i wiele innych. Kursują też już statki z Krynicy Morskiej do Fromborka i Elbląga. 
 
Serdecznie zapraszamy!!!

Wszystkie aktualności