Finał Wyborów Bursztynowej Miss Polski 17.08.2009

Dnia 15.sierpnia 2009 r. w Darłowie odbył się Finał Bursztynowej Miss Polski 2009. Wzięło w nim udział 12 finalistek ze Świnoujścia, Pucka, Jarosławca, Ustki i Mielna. 

Anna Herda została Bursztynową Miss  Polski    2009

 

KANDYDATKA NR 4     Anna Herda, Ma 19 lat i właśnie ukończyła V LO w Słupsku. Ma 168 cm wzrostu i wymiary 88/62/89. Interesuje się tańcem, sportem i fotografią. Zodiakalny Rak

 

Tytułami komplementarnymi zostały uhonorowane jeszcze dwie kandydatki:

- Bursztynowa Miss Pujan została Lauren Kosoń

KANDYDATKA NR 12   Lauren Kosoń, 16 lat, absolwentka gimnazjum w Kamieńcu Ząbkowickim. Ma 181 cm wzrostu i wymiary: 88/65/92. Interesuje się muzyką, sportem, tańcem, a także bardzo lubi języki obce. Loren to zodiakalny Lew

 

- Bursztynowa Miss Fantazja została Aleksandra Prochera

KANDYDATKA NR  10  Aleksandra Prochera, 21- letnia Absolwentka studium kosmetycznego w CNiB Żak Szczecin. Listopadowa dziewczyna radia Eska. Od października zamierza kontynuować naukę na wyższej uczelni. Ma 177 cm wzrostu i wymiary: 88/65/94. Interesuje się motoryzacją, fotografią i zaczęła naukę gry na gitarze. Ola to zodiakalny Byk.

 

 

Konkurs Bursztynowej Miss Polski 2009 odbył się na plaży przed Hotelem Apollo

 

Całość imprezy rozpoczęła się o godz. 17.30  wyjściami konkursowymi Bursztynowej Miss Polski 2009, kolejną częścią programu był występ Pauliny Lendy, koncert zespołu Volver. następnie odbyła się koronacja kandydatek do tytułu Bursztynowej Miss Polski 2009.

Koniec dnia uświetnił koncert gwiazdy istniejącej na polskiej scenie muzyki rozrywkowej od ponad trzynastu lat - ZESPÓŁ ŁZY.

 

Atrakcją był  również pokaz  kandydatek w sukniach światowej sławy projektanta Anny Kowalczyk - wyjście nosiło nazwę „Kryształowa magnolia"

 

Całość imprezy poprowadziła Anna Padée  i Mariusz Czaja

 

Makijaż kosmetykami firmy Avon wykonały wizażystki z Centrum Nauki i Biznesu

 ŻAK - sieć szkół policealnych. Fryzury wykonały fryzjerki z salonu Ce Ce Point z Elbląga


Wszystkie aktualności