Bursztynowa Miss Polski 2007 17.04.2007

Agencja Marketingowo-Reklamowa "Lider" Spółka z o.o. przedstawia ofertę na przeprowadzenie promocji letniej w okresie 07.07.2007 - 19.08.2007.
Akcja polega na zorganizowaniu eliminacji do konkursu Bursztynowa Miss Polski 2007 w 7 miejscowościach wypoczynkowych. Impreza promocyjna odbywać się będzie na plaży lub promenadzie na specjalnie ustawionej scenie.
AMR "Lider" Sp. z o.o. już po raz IV organizuje konkurs Bursztynowa Miss Polski . W edycji 2007 konkurs został wzbogacony o eliminacje internetowe. Głosowanie odbywa się na stronie www.bursztynowamiss.pl . Na tej stronie znajdują się również wszystkie potrzebne kwestionariusze dotyczące Konkursu Bursztynowa Miss Polski 2007.

Plan imprez Bursztynowa Miss Polski 2007 przedstawiają się następująco:
6 lub 8 VII - Krynica Morska
14 VII - Jantar
21 VII - Puck
28 VII - Jastarnia
4 VIII - Jarosławiec
11 VIII - Kołobrzeg

Finał konkursu odbędzie się w Ustce 18.08.2007 r.

Podczas wszystkich konkursów gwarantujemy scenę z zadaszeniem, odpowiedniej mocy nagłośnienie oraz osoby prowadzące. Dodatkowo na każdej imprezie wystąpi na żywo Grzegorz Grudziński promując swoją płytę (w czasie przerwy na liczenie głosów). Aby podnieść poziom widowiska wszystkie kandydatki uczestniczące w konkursie będą przygotowywane przez profesjonalnych wizażystów. Podczas zgrupowania w Ustce odbędzie się specjalna sesja fotograficzna, której efekty będziemy prezentowali na oficjalnej stronie internetowej.

Zapraszamy do IV edycji Bursztynowej Miss polski 2007.

Aby wziąć udział należy zapoznać się z regulaminem, wypełnić kwestionariusz zgłoszeniowy, dołączyć 2-3 fotki i podpisać umowę ( w przypadku kiedy kandydatka jest niepełnoletnia potrzebna jest zgoda rodzica lub opiekuna, która również znajduje się na stronie internetowej). Wszystkie te dokumenty należy przesłać faxem (055) 641 60 62 lub pocztą na adres:

AMR "Lider"
ul. Hetmańska 24
82-300 Elbląg

Podpisanie umowy i formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z tym ,że kandydatka zobowiązuje się przyjechać do danej miejscowości dzień wcześniej, aby wziąć udział w próbach choreograficznych. Koszt dojazdu, wyżywienia i noclegu w eliminacjach pokrywa kandydatka.

O udziale w eliminacjach będzie decydowała kolejność nadsyłania zgłoszeń.

UWAGA!
Nadesłanie zgłoszenia nie upoważnia do bezpośredniego udziału w eliminacjach - ostateczny głos posiada komisja, która w ciągu 7 dni od nadesłania zgłoszenia informuje telefonicznie o podjętej decyzji.

Bursztynowa Miss Polski 2007

Wszystkie aktualności