Bursztynowa Miss Polski - I etap za nami!

  • Opublikowany: 5 lipca 2008
Dnia 5.07.08 we Władysławowie odbył się pierwszy etap Bursztynowej Miss Polski. Wzięło w nim udział 12 kandydatek z Płocka, Myśliborza, Elbląga, Gościna, Gdańska, Rzeszowa, Legnicy, Pruszcza Gdańskiego, i Tomaszowa Mazowieckiego.

Natalia Hempel z Legnicy została Bursztynowa Miss Polski Władysławowo 2008, z liczbą głosów 264.

Konkurs Bursztynowej Miss Polski 2008 odbył się w Porcie rybackim, ponadto przez cały dzień odbywał się szereg imprez współtowarzyszących pod nazwą „Rybka we Władku"

Tytułami komplementarnymi zostały uhonorowane jeszcze trzy kandydatki:

- Bursztynowa Miss Hanes została Roksana Ciesielczuk z Tomaszowa Mazowieckiego.
- Bursztynowa Miss Fantazja została Agata Adamczuk z Elbląga
- Bursztynowa miss Pujan została Martyna Sarzyńska z Płocka.

Kandydatki do tytułu Bursztynowa Miss Polski 2008 wystąpiły w czterech wyjściach. Pierwsze wyjście było w kolekcji odzieży Avanti , kolejne w strojach kąpielowych marki Spin, trzecie w bluzach i koszulkach marki Hanesbrands Europe, spodenkach Firmy Angel Eayes. W wyjściu finałowym kandydatki zaprezentowały się w strojach jednoczęściowych marki Spin, a także bluzach sportowych marki Hanesbrands Europe

     Dodatkowo wystąpiła na żywo Danuta Błażejczyk i "Yugine" promując swoją płytę.

O wizerunek kandydatek zadbały mistrzynie makijażu z firmy Paul sagane i fryzjerzy z salonów Point. Podczas zgrupowania w Ustce odbędzie się specjalna sesja fotograficzna, której efekty będziemy prezentowali na oficjalnej stronie internetowej, a także w limitowanej wersji kalendarza na rok 2009.

W edycji 2008 kandydatki, które wezmą udział w eliminacjach otrzymają produkty marki Ziaja i Farmona.

     Dziewczęta, które wygrają eliminacje, czyli otrzymają tytuł: Bursztynowej Miss danej miejscowości, Bursztynowej Miss Pujan, Hanes i Fantazja otrzymają dodatkowo kosmetyki Marki Paul Sagane. Dodatkowo Miss danej miejscowości otrzyma biżuterię z bursztynu od firmy Amber Art oraz odzież Firmy Hanesbrands Europe.

     W gali finałowej wszystkie kandydatki otrzymają stroje kąpielowe Firmy Spin, odzież firmy Avanti oraz odzież Firmy Hanesbrands Europe, produkty marki Farmona, Ziaja i Paul Sagane. Dodatkowo finalistki konkursu otrzymają kamerę cyfrową, miniwieżę i DVD ufundowane przez Firmę Pujan i Hanesbrands Europe.