Kolejny weekend z atrakcjami! Power Zone oraz II cz. regat

  • Opublikowany: 25 maja 2022

           W Krynicy Morskiej od piątku druga część Pucharu Polskiego Związku Żeglarskiego.
W dn. 27-29 maja druga część Pucharu PZŻ (pierwsza była w ub. weekend 20-22.05)
Na starcie staną zawodnicy i zawodniczki w klasach: 49er, 49erFX, 29er, Finn, Europa, L'Equipe, OK Dinghy, HC-16.
Zapraszamy do portu jachtowego  przy Zalewie Wiślanym bo to piękne widowisko. Nie na co dzień możemy obserwować tyle żagli na zalewie.
Organizatorem regat jest Polski Związek Żeglarski przy współpracy z Lokalną Organizacją Turystyczną w Krynicy Morskiej, Miastem Krynica Morska i Samorządem Województwa Pomorskiego.

          W niedzielę 29 maja impreza sportowa POWER ZONE w Krynicy Morskiej.
Od godziny 10.00 w porcie jachtowym (przy budynku Informacji Turystycznej) będzie można skorzystać bezpłatnie z wielu atrakcji:
-STREFA WOLONTARIATU, gdzie organizatorzy wraz z Lokalną Organizacją Turystyczną Krynicy Morskiej oraz Klubem Sportowym Power Zone będą upowszechniać ideę pomagania innym.
-STREFA ANIMACJI i AKTYWNOŚCI, w której dzieci będą miały okazję aktywnych do zabaw. Będą tam bańki mydlane, malowanie twarzy, zabawy z maskotkami, tatuaże, maty chodnikowo-edukacyjne, kolorowe kredy, baloniki. A dorośli będą mogli potrenować w plenerowej siłowni z wykorzystaniem bieżni, rowerków treningowych, orbitreków, trampolin oraz specjalnego radaru prędkości strzału na bramkę.
-STREFA KONKURSOWA, gdzie będzie można wziąć udział w  rodzinnym biegu na „giga nartach" oraz konkursach sportowych i wiedzy o Mierzei Wiślanej i wygrać nagrody.
- STREFA SZKOLENIOWA przeznaczona dla wszystkich, którzy będą chcieli skorzystać z kursów wprowadzających z instruktorami kiteboardingu i żeglarstwa lub konsultacji z  z instruktorem aktywności ruchowej ws. prawidłowego wykonywania ćwiczeń.
-STREFĘ CHILLOUT z DJem i zimnymi napojami..
Organizator imprezy Fundacja Strefa Mocy