Lato z Radiem

  • Opublikowany: 1 lipca 2007
01.07.2007 r. na stadionie sportowym w Stegnie odbyła się impreza organizowana przez Pierwszy Program Polskiego Radia - "Lato z Radiem".
Każdy mógł tam znależć coś dla siebie. Dla najmłodszych było wiele konkursów i zabaw. Można było zobaczyć kulisy pracy w radio. Nagrać się na płytę w specjalnym radiowym namiocie.
Dookoła stadionu rozstawione były stoiska sponsorów, które oferowały własne konkursy z nagrodami. Dla lubiących dobrze zjeść i ugasić pragnienie czekały stoliki ogródków piwnych.
Na estradzie można było zobaczyć takie znakomitości jak:
Leszcze, Jan Pietrzak, Łzy, Perfect. Zabawę poprowadzili znani prezenterzy Polskiego Radia i TVP.
Zespół "Leszcze" nie dał chwili wytchnienia przybyłym turystom. Zagrali wszystkie swoje hity porywając do rytmicznego kołysania.
Jak zawsze wiele zabawnych anegdot opowiedział Jan Pietrzak. Rozbawił nimi wszystkich widzów.
Rockowe rytmy zagrał zespół "Łzy" doprowadzając do wrzenia swoich fanów i nie tylko. Okazało się, że słowa piosenek znane są większości z publiczności.
Główną gwiazdą wieczoru był legendarny zespół "Perfect". Właśnie w perfekcyjny sposób przedstawili całe widowisko. To był koncert który wyzwala energię i pozwala poczuć się tłumowi nieznajomych ludzi jak w rodzinie. Po gorących bisach niebo rozświetliły mrugające gwiazdy sztucznych ogni.
Impreza była niezwykle udana i napewno zapadnie w pamięć na długo.