Weekend pełen atrakcji 12.08.2021

    

       Przed nami weekend pełen atrakcji!

Projekt Plaża w Krynicy Morskiej!
Czekać będzie na Was od piątku do niedzieli (13-15.08) w godzinach 9:00-17:00


Nastolatki i dorośli dostaną szansę na spróbowanie swoich sił w wielu wakacyjnych dyscyplinach – pływanie na desce SUP, kajaki, ścianka wspinaczkowa, siatkówka plażowa.
Na zwolenników mniej „ekstremalnych” sportów czekać będą zajęcia z
zumby. Z myślą o najmłodszych powstanie strefa „Kids Club” (plac zabaw oraz animatorzy).

Wieczory z kolei to czas kinomaniaków, którzy będą mogli zrelaksować się na leżaku w strefie kina plenerowego PLAYER.

Filmy o godzinie 21:30 w porcie jachtowym nad Zalewem Wiślanym. W piątek "Reakcja łańcuchowa" a w sobotę "Atomic Blonde".

Organizatorzy zapowiadają, że nie zabraknie wspaniałych atrakcji, dobrego humoru, cudownych ludzi i inspirujących spotkań!

 Ekipa „Projektu Plaża” zaprasza do wspólnej zabawy. W tym roku kluczowy jest dla nas sport i aktywności fizyczne. Strefa #PRZYSTANEKSPORT, będzie tętnić życiem przez cały weekend, oferując moc atrakcji dla odwiedzających w każdym wieku!

Nie zabraknie także największej atrakcji „Projektu Plaża”, czyli spotkań ze znanymi i lubianymi. W tym roku w „Strefie Gwiazd” gościć będą znani sportowcy oraz uczestnicy programów reality-show (PLAYER).W niedzielę i poniedziałek (15 i 16.08) w godz. 11-18 na parkingu przy molo będzie Wawel Truck - interaktywna ciężarówka pełna słodkości.
Na miejscu będzie czekać moc słodyczy, gier, zabaw i interaktywnych aplikacji oraz wyjątkowa strefa chilloutu, gdzie każdy będzie mógł oddać się błogiej chwili relaksu.


Wszystkie aktualności