Na ferie... na Mierzeję!

  • Opublikowany: 29 stycznia 2008
Mierzeja Wiślana na początku roku to prawdziwy raj dla amatorów spokojnego wypoczynku blisko natury, z dala od tętniących życiem miejsc i tłoku, co nieodłącznie towarzyszy nam podczas sezonu letniego.

Lasy zapraszają do przechadzek, przesycone jodem powietrze wypełnia płuca, a morze zapewnia nam pełną gamę wrażeń - od pustych plaż gdzie szum morza staje się tłem dla pokrzykujących mew, do imponujących zimowych sztormów, które poza potężną dawką emocji przynoszą sprzyjający refleksjom nastrój, a odchodząc hojnie dziękują swoim widzom pozostawiając po sobie czasem naprawdę spore kawałki złotego bursztynu.
Wszystko to sprawia, że każdy spacer zamienia się w prawdziwą przygodę, codziennie nową, ale zawsze sam na sam z naturą.
 
Jeżeli zatem spragnieni są Państwo odpoczynku po bożonarodzeniowej i sylwestrowej gorączce, a dzieci akurat mają ferie, to naprawdę trudno wybrać lepiej... Jak co roku zapraszamy na Mierzeję, do obiektów całorocznych, które zapewnią Państwu przytulne i komfortowe warunki. Do zobaczenia na naszej Mierzei!