Sobota pełna wrażeń !!!! I MIĘDZYNARODOWY ZLOT ŻEGLARSKI 27.06.2007

W sobotę 30.06.2007 w Krynicy Morskiej będzie meta Regat o Puchar Marszałków Województw Pomorskiego i Warmińsko-Mazurskiego oraz o Puchar Prezydenta Miasta Elbląg.

Otwarcie regat nastąpi w piątek 29 czerwca o godz. 16 w Jacht Klubie Elbląg przy ul. Radomskiej. Start honorowy ok godz. 16.30. Start właściwy do regat punktualnie o godz. 9.00 w sobotę 30 czerwca na redzie portu Krynica Morska.

Zakończenie regat, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród przewidziane jest ok godz. 14.00 na placu masztowym obok mariny w porcie Krynica Morska.

- Spodziewamy się, że w zawodach weźmie udział ponad 40 załóg, tj. około 200 żeglarek i żeglarzy na jachtach podzielonych na trzy grupy - mówi Bogdan Juszyński, członek zarządu Jachtklubu Elbląg.

Już od godz. 11.00 obok placu masztowego obok mariny w porcie Krynica Morska czynne będzie miasteczko promocyjne, w którym promować się będzie kilkadziesiąt gmin z województwa pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.

Od godz. 16.00 na scenie nad Zalewem Wiślanym z rodzinnym festynem nie tylko dla najmłodszych bawić nas będzie ZESPÓŁ GROTESKA. Około godz. 19.00 koncert pt Piosenki z teatru, następnie zespół DETKO-BAND, ze swoim najnowszym programem satyrycznym wystąpi TADEUSZ DROZDA. Około godz. 23.00 nad Zalewem Wiślanym odbędzie się fantastyczny pokaz sztucznych ogni. Po pokazie wystąpią EAST CLUBBERS ze swoimi największymi hitami !!! Upojny krynicki dzień a w zasadzie o tej porze już noc zakończy Piotr Stachurski.

ZAPRASZAMY!!!!

NIE PRZEGAP FANTASTYCZNEJ ZABAWY w KRYNICY MORSKIEJ!!!


Wszystkie aktualności