Pokój dla 1 osoby Pokój 2-osobowy Pokój 3-osobowy Pokój 4-osobowy Apartamenty Studio Łazienka w pokoju Radio Telewizor Lodówka w pokoju Aneks kuchenny lub dostęp do kuchni Balkon Parking dostęp do Internetu

Opis

Zapraszamy przez cały rok


Komfortowo wyposażony KLIMATYZOWANE, CAŁOROCZNE 2 apartamenty (27m2)  na parterze oraz na I piętrze dla max. 4 osób w budynku oddanym do użytku w 2015roku, wyposażony w windę położony przy Bulwarze Słonecznym prowadzącym do morza. Położone zaledwie 100m od plaży i morza (wejście 26 Biała Plaża) oraz 300m od centrum.

Fantastycznie położony zaraz przy samej plaży wzdłuż której biegnie przepiękna trasa rowerowa prowadząca promenadą nad samym morzem. Na promenadzie działa wypożyczalnia rowerów.

Nowy apartamentowiec (oddany do użytku w 2015 r.) został wyposażony w windę, jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Teren obiektu jest ogrodzony

W cenie miejsca garażowe w podziemnym parkingu. Wykończenie apartamentu z naturalnego drewna.

Do dyspozycji gości w pełni wyposażony aneks kuchenny, markowy sprzęt AGD ( mikrofala, zmywarka, indukcja, czajnik, expres, lodówka, toster, pralka, żelazko, odkurzacz, suszarki) oraz markowy sprzęt RTV (Panasonic: TV-50’, TV, Netflix, Canal +, HBO,  odtwarzacz Bluray, Wi-Fi, klimatyzacja z funkcją ogrzewania. Łazienka z odpływem liniowym. Balkon 15m2 narożny, nasłoneczniony od rana do wieczora -  strona południe-zachód. 

Dodatkowo:  

 • Mile widziane są dzieci w każdym wieku.
 • Dzieci w wieku do 2 lat lat - bezpłatnie, korzystając z dostępnego łóżeczka dziecięcego.
 • Dodatkowe łóżka nie są dostępne.
 • Zwierzęta nie są akceptowane.
 • Organizacja imprez i przyjęć nie jest akceptowana.
 • Cisza nocna obowiązuje w godzinach 22:00–06:00.
 • Wi-Fi jest dostępne w całym obiekcie i jest bezpłatne.
 • Bezpłatny parking prywatny dostępny na miejscu (nie jest konieczna rezerwacja).
 • Goście nie muszą wpłacać depozytu
 • do dyspozycji rower rekreacyjny
 • Po wcześniejszym zgłoszeniu krzesełko do karmienia dla najmłodszych wczasowiczów

W miesiącach letnich preferujemy wynajem min. tygodniowy.

Cena uzależniona od ilości osób.

Poza sezonem terminy i cena do uzgodnienia.

Galeria

Pokoje

apartament Comfort Kahlberg 1 piętro Apartament
Komfortowo wyposażony KLIMATYZOWANY, CAŁOROCZNY apartament na I piętrze dla max. 4 osób w budynku oddanym do użytku w 2015roku, wyposażony w windę położony przy Bulwarze Słonecznym prowadzącym do morza. Doskonała lokalizacja - 80 m od plaży, blisko centrum i Zalewu Wiślanego. W cenie miejsce garażowe w podziemnym parkingu. Wykończenie apartamentu z naturalnego drewna. Do dyspozycji gości w pełni wyposażony aneks kuchenny, markowy sprzęt AGD ( mikrofala, zmywarka, indukcja, czajnik, expres, lodówka, toster, pralka, żelazko, odkurzacz, suszarki) oraz markowy sprzęt RTV(Panasonic: TV-50’, TV-Sat, odtwarzacz Bluray, Wi-Fi, klimatyzacja z funkcją ogrzewania. Łazienka z kabiną prysznicową 1,0m x 1,6m. Balkon 15m2 narożny, nasłoneczniony od rana do wieczora- strona południe-zachód. Dodatkowo: Mile widziane są dzieci w każdym wieku. Dzieci w wieku do 2 lat lat - bezpłatnie, korzystając z dostępnego łóżeczka dziecięcego. Dodatkowe łóżka nie są dostępne. Zwierzęta nie są akceptowane. Organizacja imprez i przyjęć jest dozwolona. Cisza nocna obowiązuje w godzinach 22:00–06:00. Wi-Fi jest dostępne w całym obiekcie i jest bezpłatne. Bezpłatny parking prywatny dostępny na miejscu (nie jest konieczna rezerwacja). Goście nie muszą wpłacać żadnego depozytu do dyspozycji rower rekreacyjny W miesiącach letnich preferujemy wynajem min. tygodniowy. Cena uzależniona od ilości osób. Poza sezonem terminy i cena do uzgodnienia.
Comfort Kahlberg 2, parter Apartament
Zapraszamy przez cały rok Komfortowo wyposażony KLIMATYZOWANE, CAŁOROCZNE 2 apartamenty (28m2) na parterze oraz na I piętrze dla max. 4 osób w budynku oddanym do użytku w 2015roku, wyposażony w windę położony przy Bulwarze Słonecznym prowadzącym do morza. Położone zaledwie 100m od plaży i morza (wejście 26 Biała Plaża) oraz 300m od centrum. Fantastycznie położony zaraz przy samej plaży wzdłuż której biegnie przepiękna trasa rowerowa prowadząca promenadą nad samym morzem. Na promenadzie działa wypożyczalnia rowerów. Nowy apartamentowiec (oddany do użytku w 2015 r.) został wyposażony w windę, jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Teren obiektu jest ogrodzony W cenie miejsca garażowe w podziemnym parkingu. Wykończenie apartamentu z naturalnego drewna. Do dyspozycji gości w pełni wyposażony aneks kuchenny, markowy sprzęt AGD ( mikrofala, zmywarka, indukcja, czajnik, expres, lodówka, toster, pralka, żelazko, odkurzacz, suszarki) oraz markowy sprzęt RTV (Panasonic: TV-50’, TV, Netflix, Canal +, HBO, odtwarzacz Bluray, Wi-Fi, klimatyzacja z funkcją ogrzewania. Łazienka z odpływem liniowym. Balkon 15m2 narożny, nasłoneczniony od rana do wieczora - strona południe-zachód. Dodatkowo: • Mile widziane są dzieci w każdym wieku. • Dzieci w wieku do 2 lat lat - bezpłatnie, korzystając z dostępnego łóżeczka dziecięcego. • Dodatkowe łóżka nie są dostępne. • Zwierzęta nie są akceptowane. • Organizacja imprez i przyjęć nie jest akceptowana. • Cisza nocna obowiązuje w godzinach 22:00–06:00. • Wi-Fi jest dostępne w całym obiekcie i jest bezpłatne. • Bezpłatny parking prywatny dostępny na miejscu (nie jest konieczna rezerwacja). • Goście nie muszą wpłacać depozytu • do dyspozycji rower rekreacyjny • Po wcześniejszym zgłoszeniu krzesełko do karmienia dla najmłodszych wczasowiczów W miesiącach letnich preferujemy wynajem min. tygodniowy. Cena uzależniona od ilości osób. Poza sezonem terminy i cena do uzgodnienia.

Wyślij wiadomość

powrót