Radio Telewizor Bar dostęp do Internetu

Opis

REJSY DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

Statek Elwinga w kwietniu 2019 roku rozpoczyna kolejny sezon rejsów  po Zalewie Wiślanym. W kwietniu, maju, czerwcu i wrześniu organizujemy rejsy „szyte na miarę” dla grup zorganizowanych. W lipcu i sierpniu pływamy na regularnych trasach: Tolkmicko - Krynica Morska - Tolkmicko oraz Krynica Morska - Frombork - Krynica Morska.

Oferujemy szeroki wachlarz rejsów dopasowanych do potrzeb i oczekiwań grupy:

  • rejs na trasie Tolkmicko – Krynica Morska – Tolkmicko to 45-minutowy rejs (w jedną stronę) i najszybszy sposób, by dostać się na Mierzeję Wiślaną
  • Krynica Morska – Frombork – Krynica Morska to propozycja dla grup, które mają w planach wycieczkę do perełki zabytkowej architektury i historii Polski - rejs w jedną stronę trwa ok. 1 godz. i 30 min.
  • trasa Frombork – Krynica Morska – Tolkmicko lub Tolkmicko – Krynica Morska – Frombork to idealny rejs dla grup planujących wycieczkę nad morze, a planujący pobyt we Fromborku lub najbliższej okolicy - czas trwania rejsu na trasie Frombork – Krynica Morska to 1 godzina i 30 min, a rejs na trasie Krynica Morska – Tolkmicko trwa 45 minut
  • dla grup, które planują w ciągu jednego dnia zwiedzanie wszystkich najważniejszych miejscowości Zalewu Wiślanego proponujemy rejs na trasie Tolkmicko – Krynica Morska – Frombork – Tolkmicko lub Tolkmicko – Frombork – Krynica Morska – Tolkmicko.

Dodatkowo możemy zapewnić opiekę przewodnika z elbląskiego PTTK-u, który najciekawszymi informacjami na temat regionu z pewnością uatrakcyjni każdą trasę rejsu.

Naszą najciekawszą i najnowszą propozycją jest rejs konesera na trasie Elbląg – Gdańsk lub Gdańsk – Elbląg. Rejs konesera to trwająca osiem godzin wycieczka z przewodnikiem PTTK, który opowie o mijanych po drodze rozwiązaniach hydrotechnicznych takich jak mosty pontonowe, obrotowe, przepompownie i śluzy. 

REJSY EDUKACYJNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Dla grup zainteresowanych całodniową wycieczką proponujemy rejs na trasie Tolkmicko – Krynica Morska – Tolkmicko lub Krynica M. - Frombork - Krynica M. Istnieje możliwość organizacji ogniska w Krynicy Morskiej, rezerwacji zwiedzania najciekawszych miejsc znajdujących się we Fromborku oraz wykonania pamiątkowych zdjęć na statku. Możemy również zapewnić transport autokarem na trasie Elbląg – Tolkmicko – Elbląg.

REJSY REGULARNE W LIPCU I SIERPNIU

W lipcu i sierpniu rozpoczynamy sezon wakacyjny. Statek będzie pływał w ramach rejsów regularnych na trasach:

  • Tolkmicko – Krynica Morska – Tolkmicko
  • Krynica Morska – Frombork – Krynica Morska.

Ofertę wakacyjną wzbogaciliśmy o 45-minutowe rejsy spacerowe we Fromborku. To idealna propozycja dla turystów, którzy nie planują całodniowych wycieczek między nadzalewowymi miejscowościami, a chcieliby przepłynąć się statkiem po wodach Zalewu Wiślanego.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty rejsów statkiem Elwinga.

 

 

Wyślij wiadomość

powrót