Apartamenty Łazienka w pokoju Aneks kuchenny lub dostęp do kuchni Parking dostęp do Internetu

Opis

Apartamenty AGAT wybudowane w 2003 roku w odległości 400 metrów od centrum Krynicy Morskiej, gdzie znajdziecie idealne na spacery molo, port jachtowy, atrakcje dla dzieci takie jak wesołe miasteczko, oraz wiele sklepów i pawilonów handlowych, jak i restauracji. 

Nasze apartamenty to idealne miejsce do krótkiego czy dłuższego wypoczynku nad pięknym polskim morzem. W odległości ok. 500 metrów znajduje się najpiękniejsza, szeroka, piaszczysta plaża, a na niej wypożyczalnia sprzętu wodnego, przebieralnie, zjeżdżalnie oraz bary. Niedaleko znajdują się także bezludne i dzikie plaże dla ceniących sobie spokój i cenne znaleziska jakimi raczy nas morze - bursztynem.

W naszym obiekcie znajduje się bezprzewodowy, bezpłatny internet. Teren jest ogrodzony więc bezpieczny dla rodzin z dziećmi oraz gości ceniących sobie dyskrecję. 

Okolice zalewu (ok.200 metrów od naszego pensjonatu) także raczą nas piaszczystymi plażami. Z racji niedużej głębokości i spokojnej tafli wody znajduje się tam szkoła windsurfingu prowadzona przez doświadczone osoby. Na miejscu znajduje się wypożyczalnia sprzętu do pływania oraz odzieży.

A nasze nadmorskie powietrze jeszcze bardziej zachęca do odwiedzin z racji sosnowych lasów z domieszką dębu, buki i świerku. 

Wszystko to oraz wiele innych atrakcji zachęca do odwiedzenia naszego pensjonatu położonego w tak malowniczym zakątku Polski, do którego serdecznie zapraszamy.

Pokoje

Wyślij wiadomość

powrót