Twoje menu

Kalendarz imprez

poprzednim miesiącu grudzień 2014 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 49 1 2 3 4 5 6 7
week 50 8 9 10 11 12 13 14
week 51 15 16 17 18 19 20 21
week 52 22 23 24 25 26 27 28
week 1 29 30 31

Polecane obiekty

Logowanie

Rejsy po Zalewie Drukuj Email
sobota, 16 lipca 2011 15:01

W tak piękną pogodę jak dziś warto wybrać się na rejs po Zalewie Wiślanym. Za małe pieniądze można zrobić wycieczkę po Zalewie lub dopłynąć do Fromborka, gdzie również atrakcji nie brakuje. Dzieci będą zachwycone mogąc z bliska zobaczyć pływające żaglówki, a dorośli będą mieli okazję odprężyć się przy szumie wody. W Krynicy Morskiej jest kilka statków oferujących tego typu usługi. Z przystani pasażerskiej wypływają statek MONIKA i FLAMINGO.

 

FLAMINGO:
Krynica Morska-Frombork-Krynica Morska
Rejs tam: 9:00-10:30, z powrotem: 13:30-15:00
Bilety: normalny: 42zł, ulgowy 30zł.

Po Zalewie Wiślanym
Z Krynicy Morskiej codziennie o 16:00, 18:00, 20:00
Z Fromborka codziennie o 11:00, 12:00
Bilety: normalny 22zł, ulgowy 14zł.

MONIKA:
Krynica Morska-Frombork-Krynica Morska
Rejs tam: 10:15-11:45, z powrotem 14:45-16:15
Bilety: normalny 42zł, ulgowy 30zł.

Po Zalewie Wiślanym
Z Krynicy Morskiej: codziennie o 17:00, 19:00, o zachodzie słońca i na zamówienia.
Zapraszamy serdecznie do aktywnego wypoczynku i korzystania z słonecznej pogody.

 

 

Komentarze 

 
#7 franz 2014-08-20 08:56
Jeszcze 6 dni i plyniemy do Fromborka, rybka na przystani palce lizac. Może to zabrzmi śmiesznie ale kkażdego roku latamy na rybkę doFromborka, az z Birmingham.
Zacytuj
 
 
#6 michal 2014-06-19 06:15
Cytuję addab69:
Stanowczo nie polecam. Frombork to miasteczko, w którym nic nie ma. Katedra (kościół) za 18pln. Małe planetarium. Wieża widokowa i nic poza tym. Jedzenie nie dobre a drogie w pobliskich restauracjach - skończyło się, że każdy poszedł na kebab :( Statek płynie 1,5h - koszt spory 42pln od osoby. Każdy po powrocie miał identyczne zdanie - strata dnia i pieniędzy.


A to odkrycie. Tzrba było poczytać wczesniej albo plan miasta przejrzeć w Internecie. Ale cóż, jak turysta niedouczony to taki efekt.. :-)

Dziwna ta maniera pisac PLN zamiast zł. Tandetne. piszesz USD zamiast dolar ew. $ ?
Zacytuj
 
 
#5 michal 2014-06-19 06:12
Cytuję Mirka:
Przykro mi, ale też nie polecam. Sam rejs super:) , ale Frombork- NUDY.... Dzieciaki się zanudziły, byliśmy pierwszy raz w życiu i ostatni. Szkoda czasu!!!


Trzeba było poczytać wczesniej o Fromborku to bys wiedział czego się tam spodziewać, ze to nie metropolia.
Zacytuj
 
 
#4 Mirka 2014-06-16 09:03
Przykro mi, ale też nie polecam. Sam rejs super:) , ale Frombork- NUDY.... Dzieciaki się zanudziły, byliśmy pierwszy raz w życiu i ostatni. Szkoda czasu!!!
Zacytuj
 
 
#3 addab69 2014-05-02 16:23
Stanowczo nie polecam. Frombork to miasteczko, w którym nic nie ma. Katedra (kościół) za 18pln. Małe planetarium. Wieża widokowa i nic poza tym. Jedzenie nie dobre a drogie w pobliskich restauracjach - skończyło się, że każdy poszedł na kebab :( Statek płynie 1,5h - koszt spory 42pln od osoby. Każdy po powrocie miał identyczne zdanie - strata dnia i pieniędzy.
Zacytuj
 
 
#2 ana 2013-08-03 09:47
dziękuję za komentarz powyzej, dzieki niemu zarezerwowalam rejs z zeglugi gdanskiej, bo mają szerszą ofertę niz te tu opisane
Zacytuj
 
 
#1 Waldemar 2011-07-24 13:41
Ciekawe, że nie wspominają o statkach Żeglugi Gdańskiej, która pływa na Zalewie praktycznie od czasów powojennych i jest największym przewoźnikiem w województwie, a jedynie o malutkich prywaciarzach,k tórych nawet nazwy firmy nie mają, lub zmieniają co sezon, aby uciekać od podatków. dziwne, dziwne.....
Zacytuj
 

Ta strona używa ciasteczek (Cookies). Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami swojej przeglądarki.
Tak, rozumiem.