Twoje menu

Kalendarz imprez

poprzednim miesiącu luty 2016 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 5 1 2 3 4 5 6 7
week 6 8 9 10 11 12 13 14
week 7 15 16 17 18 19 20 21
week 8 22 23 24 25 26 27 28
week 9 29

Polecane obiekty

Logowanie

Pokazy Latawców Drukuj Email
wtorek, 12 czerwca 2012 10:29

Stowarzyszenie Szkolna 13 ze Sztutowa zaprasza do Sztutowa na Pokaz Latawców, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 17 czerwca od godz. 13:30. Na sztutowskiej plaży będzie można zobaczyć wyjątkowy pokaz niezwykle widowiskowych latawców-gigantów, latawców akrobacyjnych, pociągowych, a także bajecznie kolorowych generatorów i turbin. Będzie również okazja do skorzystania z instruktażu akrobacji latawcowych pod okiem członków Polskiego Związku Sportów Latawcowych. Dla ciekawych wyświetlane będą zdjęcia i filmy z festiwali latawcowych w całej Europie. W dniu pokazu zostanie ogłoszony konkurs fotograficzny p.t. "Latawce nad Sztutowem" więc warto zabrać ze sobą aparat.

Impreza na plaży zainauguruje projekt "Wakacje z wiatrem", podczas którego dzieci z gminy Sztutowo wezmą udział w zajęciach, na których dowiedzą się skąd się bierze wiatr i dlaczego czasem tak mocno wieje. Nauczą się także sterować latawcami akrobacyjnymi i konstruować modele latawców. A po wakacjach zaprezentują swoje własnoręcznie zbudowane latawce i umiejętności akrobacji powietrznych podczas pikniku na plaży. Fundusze na projekt Stowarzyszenie Szkolna 13 pozyskało ze środków Programu Działaj Lokalnie VII Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundację Pokolenia ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

 

Dodaj komentarz

Każdy użytkownik Internetu może swobodnie dodawać komentarze do artykułów.
Nie zgadzamy się jednak na zamieszczanie treści, które są sprzeczne z prawem, nawołują do segregacji rasowej, wyznaniowej czy etnicznej, zawierają treści pornograficzne, nieetyczne albo niemoralne. Nie zgadzamy się też na teksty zawierające reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron, które uznajemy za konkurencyjne lub działające na niekorzyść naszej strony internetowej i członków grupy. Takie komentarze będą bezwzględnie usuwane.

Kod antysapmowy
Odśwież

Ta strona używa ciasteczek (Cookies). Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami swojej przeglądarki.
Tak, rozumiem.