Twoje menu

Kalendarz imprez

poprzednim miesiącu lipiec 2016 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 26 1 2 3
week 27 4 5 6 7 8 9 10
week 28 11 12 13 14 15 16 17
week 29 18 19 20 21 22 23 24
week 30 25 26 27 28 29 30 31

Polecane obiekty

Logowanie

Pokazy Latawców Drukuj Email
wtorek, 12 czerwca 2012 10:29

Stowarzyszenie Szkolna 13 ze Sztutowa zaprasza do Sztutowa na Pokaz Latawców, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 17 czerwca od godz. 13:30. Na sztutowskiej plaży będzie można zobaczyć wyjątkowy pokaz niezwykle widowiskowych latawców-gigantów, latawców akrobacyjnych, pociągowych, a także bajecznie kolorowych generatorów i turbin. Będzie również okazja do skorzystania z instruktażu akrobacji latawcowych pod okiem członków Polskiego Związku Sportów Latawcowych. Dla ciekawych wyświetlane będą zdjęcia i filmy z festiwali latawcowych w całej Europie. W dniu pokazu zostanie ogłoszony konkurs fotograficzny p.t. "Latawce nad Sztutowem" więc warto zabrać ze sobą aparat.

Impreza na plaży zainauguruje projekt "Wakacje z wiatrem", podczas którego dzieci z gminy Sztutowo wezmą udział w zajęciach, na których dowiedzą się skąd się bierze wiatr i dlaczego czasem tak mocno wieje. Nauczą się także sterować latawcami akrobacyjnymi i konstruować modele latawców. A po wakacjach zaprezentują swoje własnoręcznie zbudowane latawce i umiejętności akrobacji powietrznych podczas pikniku na plaży. Fundusze na projekt Stowarzyszenie Szkolna 13 pozyskało ze środków Programu Działaj Lokalnie VII Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundację Pokolenia ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

 

Dodaj komentarz

Każdy użytkownik Internetu może swobodnie dodawać komentarze do artykułów.
Nie zgadzamy się jednak na zamieszczanie treści, które są sprzeczne z prawem, nawołują do segregacji rasowej, wyznaniowej czy etnicznej, zawierają treści pornograficzne, nieetyczne albo niemoralne. Nie zgadzamy się też na teksty zawierające reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron, które uznajemy za konkurencyjne lub działające na niekorzyść naszej strony internetowej i członków grupy. Takie komentarze będą bezwzględnie usuwane.

Kod antysapmowy
Odśwież

Ta strona używa ciasteczek (Cookies). Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami swojej przeglądarki.
Tak, rozumiem.